Lokalny system informatyczny lodzkie

Wiele własnych firm specjalizuje się w sprzedaży i instalowaniu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacji od charakteru prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla przeciętnego lokalu, jak oraz dla większej sieci restauracji. Wyjścia będą dzielić się między sobą w relacje lub jesteśmy do budowania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, oraz może z domem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii cieszą się coraz większą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z punktem gastronomicznym który nie ma żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do prowadzenia punktem gastronomicznym jest system POS. W długich miastach Polskich istnieje sieć autoryzowanych przedstawicieli. I oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich jak i takich, które w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy posiadają dużo punktów gastronomicznych na obszarze całej Nasz.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla osoby gastronomicznej:

Jest on naprawdę zaprojektowany, aby moduły składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i książka na podobnych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi konsumenta, łatwiejsze raportowanie i rozliczanie jednostki, niezależnie z tego, albo stanowi to sama restauracja, albo same sieć restauracji.

Na ostatnim fragmencie celowo nie podamy nazwy, na jakim z planów oprzemy propozycję skierowaną do danego odbiorcy. Przyjmijmy, że rozwiązanie jest oparte na zintegrowanym systemie, który zapewni zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, kiedy i całe zarządzanie gospodarką magazynową. W współzależności od prac program może współpracować z terminalem dotykowym, a też z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budowy małej lub na indywidualnym zdaniu, używając standardowy sprzęt PC.